Dekorativní kosmetika

Vzorník - sada 48 tipů, čirý

Vzorník - sada 48 tipů, čirý Vzorník pro profesionální nehtová studia i domácí použití.   Sada obsahuje 48 tipů čiré barvy - lze libovolně ubírat či přidávat tipy dle potřeby.    

Více info Cena
Silcare Base one neonový uv gel 11 Dark ORANGE 5g Oranžová

Uv gel s kolekce Base one Neon - kvalitní neonový gel s výbornými vlastnostmi, který svítí pod UV světlem. Je pevný, pružný a neobsahuje kyseliny. Vytvrzuje v každé UV i LED lampě.

Více info Cena
Semilac sculpture UV gel 4D Navy 5 g Modrá

Semilac Sculpture Gel 4D je hustý strukturní gel v modré barvě, který vám umožní vytvořit jedinečné stylizaci obohacené o konstrukční prvky dekorací. Bílá plastelína na ozdoby může být odvážné použita k vytvoření složitých ozdob

Více info Cena
231. MOLLY LAC gél lak - Gloving Time Scarlet 5ML Růžová

Glowing Time Molly Lac - 9 jedinečných odstínů obsahujících třpytivé částice, které okouzlí vaše okolí! Vytvořte vynikající mistrovské dílo a zazařte!

Více info Cena
NeoNail Simple One Step - Chillin 7,2 g Lososová

Chillin je intenzivní oranžovo-broskvové barvy. Když si ho dáte na nehty, určitě vyniknete z davu. Pokud rádi nosíte expresivní manikúru a milujete laky na nehty 3v1 z kolekce SIMPLE, pak bude Chillin tou správnou volbou. Snadno se bude hodit k outfitu na každou sváteční příležitost, proto se vyplatí mít ho ve své hybridní kolekci.

Více info Cena
Gél lak Colours by Molly báza S.O.S Antidotum

Báze SOS Molly Lac antidotum je určena na velmi měkké a poškozené nehty. Revoluční základna založená na jedinečném receptu, který kombinuje vlastnosti hybridního laku, měkkého a stavebního gelu. Perfektní konzistence, která umožňuje jemné prodloužení (až do 1 cm)

Více info Cena

Nejhledanější