Dekorativní kosmetika

Y.S. Park CLIP M - Kadeřnická pineta 10ks YS Park CLIP M: žlutá

Vlastnosti: Ideální pro barvení vlasů či separace během stříhání Aluminium 10ks v balení Délka 70mm Přednosti: Po umístění pinety do vlasů s ní ani nehnete. Ačkoliv je velmi silná, její tlak na vlasy je maximálně šetrný. Sklouznutí pinety zabraňují otvory v ní i pokud máte mokré ruce. Y.S. PARK Profesionální kartáče, hřebeny a doplňky Y.S. Park jsou vyráběny v Japonsku z kvalitních, profesionálních a inovativních materiálů. Každý výrobek značky Y.S.Park byl pečlivě navržen tak, aby vyhovoval potřebám profesionálních kadeřníků s maximální efektivitou a jednoduchostí. Inovativní přístup, promyšlenost a eco-friendy filozofie dělá z Y.S. Parku celosvětově nedostižitelného lídra.

Více info Cena
BAREVNÝ LED-UV GEL 5ML Professionail ™ Galaxy Holo Glitter Gold Zlatá

Barevný gel s glitry 0,1 mm zlaté barvy se silným holografickým efektem. Středně hustý, neprůsvitný, barevný LED-UV gel. Velmi vysoká koncentrace glitrů, dokonalá samo vyrovnávající vlastnost. Gel nevyvolává pálící pocit v lampě

Více info Cena
Lešticí prášek na nehty Orchid Blush Effect

Lešticí prášek na nehty Orchid Blush Effect 0,3g s nádhernou purpurovou září. Velkolepý třpytivý prášek s nadpozemsky fialovým leskem. Duhová záře, kterou můžete dosáhnout, bude odrážet každý sluneční paprsek a dodá kompozici jedinečné kouzlo.

Více info Cena
Smoke Nails neonový UV pigment 5 Oranžová

Smoke Nails - kouřové zdobení nehtů, nejnovější HIT v nailarte. Díky neonovým UV pigmentům Vaše manikúra zazáří nádhernými kouřovými efekty, jejich vytvoření je jednoduché a super výsledek zaručen.

Více info Cena
Glitrový UV gél Base one Las Vegas 07 - Mandala Bay Pink Růžová

Krásné glitrové gely Las Vegas 07 z linie Base one byl vytvořen moderní recepturou s perfektním krytím a neobyčejným třpytivým efektom.Je silný, pružný a zároveň má velmi dobrou přilnavost k přírodním i umělým nehtem.

Více info Cena

Nejhledanější